من و روزهای فصل سوم زندگی

میدونم اینجا رو یک سری مادر تازه کار مثل خودم میخونن که تقریبا همزمان مادر شدیم و خیلی ها که در راه مادر شدن هستند. مثل مهرین عزیز. این یک وسیله فوق العاده برای کوچولوهاست . بی نهایت کاربردی و خوب . یک دندون گیر که توش تکه های میوه رو میگذارید و با خیال راحت میدین دست بی بی تون و همزمان، هم دق دلی خارش لثه هاش رو در میاره و هم آب میوه میخوره و حظ میکنه . وقتی اولین باردادمش دست پسرک فیلم گرفتیم ازش. تمام وجودش شعف بود و ناباوری. من با پرتقال که میدونم دوست داره شروع کردم. یعنی حال میکرداااا.

این وسیله رو خانمی توی مطب دکتر وقتی دید پسرک با غیظ عروسک پارچه ایش رو میجوئه و دندون گیر نمیگیره ، بهم توصیه کرد. اون از آوای کودک خریده بود، اما من از نی نی سالن پرسیدم و داشت و از اونجا خریدم. یک بسته توری یدک هم خریدم که بعد از مدتی استفاده عوض کنم توری هاش رو . بهرحال چون مستقیم توی دهن بچه میره و پارچه هم هست ، امکان آلودگیش زیاده و طولانی مدت قابل استفاده نیست . فکر کنم ماکزیمم هر توری سه هفته .

دلم نیامد تنهایی لذت ببرم و شاهد لذت بردن و کیف کردن پسرک باشم. من که هم خانمی که بهم گفت و هم سازنده اش و هم وارد کننده اش رو کلی دعا میکنم . امیدوارم شما هم اگر گرفتید و استفاده کردید و مثل من ذوق کردین ، بنده رو هم از دعای خیر محروم نفرمایید . در ضمن اگر چیزی هست که کسی داره و فکر میکنه که خیلی متداول نیست و ممکنه بقیه از وجودش بی خبر باشن ، ولی بدرد بخوره لطفا معرفی کنین.

نوشته شده در یکشنبه ٢٠ اسفند ۱۳٩۱ساعت ٧:٠٥ ‎ب.ظ توسط ریحانه نظرات () |


Design By : Night Skin