روز عشق

امروز فکر کنم روز دعواهای زن و شوهری بود. فکر کنین روزی که ساعت هفت و خرده ای صبح با صدای جیغ ها و فحش های مادرشوهر بیدار شین چه روزی میتونه باشه ؟ دقیقا همون شکلی بود روز من !

زنگ زدم به مامان که بیاین دنبالم بریم خرید، مامان میخواسته بیاد با خواهرم ، بابا گفته کجا؟ مامان هم گفته فلانی حوصله اش سر رفته میخواهیم بریم خرید... بعد گویا اونجا هم یک کم خونه تکونی میکنن و صد البته که مامان و خواهرم آمدن! و ما رفتیم و کلی خرید هم کردیم نیشخند من به شوشو گفتم ما از اونور میریم خونمون ، تو اونجا بیا دنبالم ، توو راه بودیم دوست خواهرم زنگ زده که من امروز با شوهرم دعوام شده میخوام فردا با شما بیام کیش ! مامانم گفت باشه ، بیاد. بعد همچنان توی ترافیک بودیم که خاله ام زنگ زده که با شوهر خاله ام حرفش شده سر یک کمد دیواری نصب کردن و شوهر خاله جان قهر کرده رفته و از مامان راهکار میخواست ! گاوچران خلاصه که فکر کنم روز خوبی برای زن و شوهرها بود!!!!

من و شوشو هم که امروز خرم و خندان بودیم چون دیروز پیشواز رفتیم و از خجالت هم در آمدیم. سر چی دقیقا؟ سر اینکه رفتیم اونجا ، ولایت ، خونه کی بریم و خونه کی نریم ... مشکلمون یک کم گیر داشت که حل شد خدا رو شکر! مردها گاهی وقت ها هم باید خودشون رو حلاجی کرد هم مساله رو براشون !

* امشب بعد مدت ها که تی وی نمیبینم و روزنامه نمیخونم و چیزی گوش نمیکنم که حرص نخورم و بی بی بیشتر از این با حرص و جوش بزرگ نشه ، مستند عبدالمالک ریگی رو دیدم. من مستند بین حرفه ایم . ولی این مستند کوتاه یک شو آف تمام عیار بود برای تحریک احساسات مردم . اگر نه الان چه وقت این بود؟ متنفرم از این مدل ملت خرکنی و رای جمع کنی و بعدش حرف مفت زنی. یک چیزی توی تاریخ به ما یاد دادن که خیلی وصف حال این روزهامونه " رفراندوم فرمایشی" . یادتونه ؟

 

 

/ 16 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ویدا

عجب داستانی. . حال فندقچه چطوره؟

شیوا

دعوای زنو شوهری که دیگه نقل و نبات همه خونه هاست! در اون مورد هم چی بگم....ملت رو خر فرض میکنن دیگه.البته خیلی هم اشتباه نمی کنن ها! منم خیلی لجم گرفته بودچه افتخاری میکنن هواپیمای جنگی شون به یک هواپیمای مسافری قرقیزستان! دستور فرود داده.

آفرین

دعوای مادر شوهر [قهقهه][قهقهه][قهقهه]

ماتی

صلاح مملکت خویش خسروان دانند. ولی واقعا نمیشه این روزا رو در سکوت خبری و رسانه ای سپری کنی و آرامش رو به خودت و دردونه ی توی دلت هدیه بدی؟[قلب]

سودابه

سلام دیدن این فیلمها برای بانو و نی نی خوب نیست اما مادرشوهر و جیغ بنفش...............

یاسمن

عجب روزی بوده هااااا.خوب شد ما شوهر نداریم وگرنه خدا می دونه دیروز چی می خواست بشه[نیشخند]

نوزاد

این مستند به خاطر این بود که سالگرد این ماجرای ریگی بود

رضوان

فندق جان من اون قسمت بالا رو متوجه نشدم چقدر فامیل تو فامیل بود اما ازین مدل رای جمع کنی حالم به هم میخوره نمیدونم تی وی ایرانو میبینی یا نه ولی کلا هندونه زیر بغل گذاریه[نیشخند]