کارما

نمیدونم چقدر راجع به چیزهایی مثل انرژی های هستی و قوانین هستی مطالعه داشتین. اما هستی قانون منده و قوانین بسیار جالبی هم داره .

قانون جذب که انقدر هم همه روش مانور میدن یکی از اون قوانینه . یادمه یک موقع که کلاس های NLP میرفتم ، ده تا قانون اصلی و اساسی رو یاد گرفتم و میتونم بگم از بهترین دوره های زندگیم بود اون دوران.

یکی از اون قانون ها ، قانون " کارما" یا " عکس العمل " و یا " بازتابه" . یعنی میگه هر عملی که شما انجام میدین و هر کاری که میکنین و هر حرفی که میزنین و از اون مهم تر هر فکری که میکنین ، یک انرژی ای داره که اون انرژی توسط شما در هستی رها میشه و شما اون انرژی ای رو از هستی دریافت میکنین که  پخش کردین .

خب تا اینجا موضوع قابل فهمه . اما این قانون انقدرها ساده نیست . وقتی من با کامپلکسی به اسم مادرشوهر مواجه میشم ، ازش کلی انرژی منفی میگیرم و منطقا عکس العمل دفاعی من رفتاری مشابه اونه . چون من خودم رو هم بکشم نمیتونم اونقدر منفی باف و روانی بشم و امیدوارم که نشم. اما چیزی که منو میترسونه اینه که به هرحال موج منفی که من مجبورم برای دفاع در برابر این آدم از خودم ساطع کنم ، در هستی رها میشه و یک روزی به من برمیگرده .

این چیزیه که بیشتر از هر چیزی باعث افزایش نفرت من از این آدم و حتی گاهی شوشو میشه که منو اورده بیخ ریش این که هر روز ببینمش.

الان من نمیخوام چیزی از عملم بدونه . چون یک آدم کاملا حرف مفت زن و زرت و پرت کنه . خیری هم نمیرسونه که بگم یک لیوان آب دستم میده . پس دلیل نداره از چیزی خبر دار بشه . بعد شوشو میگه بگم رفته کیش ؟ گفتم اصلا به اون ها چه ربطی داره که کجام. مگه ماه به ماه منو میبینن.. گفت خب بالاخره میدونن هستی یا نه ! گفتم گند بخوره به زندگی ای که توی خونه ات هم یکی باید چکت کنه !

خلاصه که این روزها نگرانم و ناراحت. ناراحت از انرژی های منفی و حرف هایی که مجبورم بزنم تا در برابر این بتونم مقاومت کنم و در عین حال انرژی منفی ، منفیه دیگه . اونم برای منی که یک عمر حتی در بدترین روزهای زندگیم ، خندیدم و با همه مهربون بودم ، انقدر انرژی مثبت و شور زندگی پراکندم ، این مزدم شد! خدا از حالا به بعدش رو به خیر کنه !

*برگردم از بیمارستان بقیه اون قوانین رو هم مینویسم براتون. بسیار جالبن و پر معنا و کاربردی و موٍثر.

 **نبوغ نوشت : من خودم میدونم باید کدهای لینکدونی رو کپی کنم. ولی نمیدونم توی قالب قبلی کدوم کدها مال لینکدونی گودریه !

 

/ 23 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
كيارش

حالا اين عمل از اون عمل ها نباشه كه ميگن: يارو رو بخاطر عملش گرفتن !!! [چشمک] انشاله به خير و خوشي تموم بشه

من

فندق بذار ببینم اون ایملی که واست زدمو دارم همونو بهت بزنم دوباره متوجه شی شاید کدوم کد ها هست

من

بذار ایملمو چک کنم اگه همون ایملی که بهت زدم بود همونو دوباره واست میزنم میفهمی از روش کدوم کدهاس

من

برات ایمل زدم برو چک کن - جیمیل-

setareh

salam omidvaram hame chi rahat va bi dardesar anjam beshe

نگارا

اگه به کارما و طنز علاقه داری حتما سریال My Name is Earl رو ببین. راستی بابا چه عملی؟؟؟؟ بقیه ولت کردن دیگه نمی پرسن؟؟؟

لیلی سا

[لبخند]منم این دو تا انرژی رو می دونستم...امیدوارم هرچه زودتر برگردی و سرپا شی و راجع به بقیه شون برامون بنویسی...حسابی کنجکاو شدم[چشمک]

غزال

تا حدودی از این قوانین خبر دارم. می دونستی یکی از بیمارستانهای تهران دستگاهی خریداری کرده که از هاله انرژی آدمها عکس برداری می کنه. این هاله ها هر کدوم یه رنگی دارن و توضیحش فوق العاده جالبه. [گل]