پسر کوچولوی من ، الهی صد ساله بشی 

×حذف شد

میز شام قبل از سرو غذا 

*حذف شد

 میز شام بعد از سرو 

 

*حذف شد

 خب من در مورد هنر عکاسی بالا توضیح دادم. یک هنر دیگه اینها هم اینه که وقتی مشغول خوردن میشن یادشون میره که رسالت بزرگتری هم دارن که همانا حفظ تاریخه برای وقتی که پسرک بزرگ شد . خب هیچ کدومشون از میز دسری که اونقدر با عشق و خوشگل چیدم عکس نگرفتن. گریه حتی یک عکس درست از چیز کیک خوشگلم که به جرات میتونم بگم یکی از بهترین هایی بود که توی عمرم درست کردم هم نگرفتن. انقدر با استرس عکس ها رو زیر و رو کردم و دیدم توی یک عکس یک گوشه اش عکس چیز کیکه هست . نمیتونم بگم چقدر ناراحتم. اون از مهمونی دندونیش که حتی یک دونه ، یک دونه عکس از میز دسر نداریم ، این از این. مشکل هم اینجاست که شوهر جان چون خودش دسر دوست نداره و به نظرش آشغال میاد، عکس نگرفته . فقط ژله رو چون خودش دوست داره 20 تا عکس ازش گرفته . بریده و نبریده و خورده شده .

دسرهایی که خودم درست کردم اینهان . البته توی عکس های پراکنده .از ظرف بستنی با سه مدل بستنی و کلی تزیین خوشگل و هوس انگیز یک دونه تصویر هم موجود نیست . تارتلت ها هم توی چند تا عکس همین جوری معلومن . 

اون ته عکس سمت چپ چیز کیک نازنینم. 

 

*حذف شد

این کرم انبه ، و اون یکی هم پاناکوتا که کلی خوشمزه شده بود و ته ظرف رسما سوراخ شد. 

 

*حذف شد

 

این هم کوکتل زغال اخته و هلو . هلوها زیرشه دیده نمیشه. کلا با این عکاسی لنگه به لنگه هیچی دیده نمیشه . همین ها هم غنیمته و باید خدا رو شکر کنم. 

خودم فکر نمیکردم ولی خیلی خوشمزه بود. دفعه اولی بود که با زغال اخته دسر درست میکردم. 

*حذف شد

و نکته مهم و آخر اینکه تمام اینها با پول خودم و خودمون بوده و ارث پدری هیچ کس رو بالا نکشیدیم . دزدی هم نکردیم. دوستانی که احتمالا مشکل دارن ، نبینن ، نخونن ، نیان . من حوصله ندارم .

 

/ 129 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شادی

فندق جونم من عکساتو ندیدم [گریه] میشه برام بزاری ببینم دلم آب شد............[چشمک]

یه دوست

کلا من که خودت رو دوست ندارم یعنی حتی اندازه یه مورچه مخصوصا که خوب الان کلا ادم نرمالی هم نیستم امااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا دیگه این پست رو نمیشه کامنت نذاشت. تولدت عشقم ، وجودم، عمرم، نانازم، ماهم، عسلم مبارک باشه اینارو کشیده بخون میزت هم عالی بود همه چیز خوب اما پسرک ماههههههههههههههههههه از خودت هم بهتر عکس نذاشتی منکه دوستت ندارم برای همینه هی برات توی مسنجر پیام میذارم دیگه [گل][قهقهه]

رز

ااااااااااااا چقدر زود عکسارو برداشتی من که چیزی ندیدم[نگران][گل]

سوده

سلام من نتم قطع بود عکس مي خوام گرررررررررررررررررررررررررريه اون هم تو سر زنون

سارا ميلان

پس چي شد اين وبلاگ گل پسر تون....راستي يادم رفت بگم....پسرتون خيلي ناناز هست يه اسفند دود کنيدد براش

سارا

کاش یک هفته ای عکس ها رو حذف نمی کردی فندق جونم . من نیز مشغول تولد گرفتن بودم دیر رسیدم عکس ها حذف شد[گریه] من عاشق عکس هستم از این به بعد حاضرم در مراسم تولد بی بی شرکت کنم وعکس بگیرم ، مزد هم نمی خوام فقط از دسر ها و غذاهای خوشمزه ات با همسرم می خوریم . همسرم هم عکس های جالبی میگیره "شکار لحظه ها"[ماچ] موافق بودی از 2 سالگی مارو هم دعوت کن [چشمک]

نوا

من عکسارا همون موقع که ژذاشتی دیدم ولی نمیتونستم نظر بزارم. خانم شما خیلی هنرمندی البته قبلا میدونستم اما الان برای تاکید بیشتر گفتم.واقعا همه چی عالی بود مامان نمونه. ولی من منتظر بودم عکسای بیشتری ازشازده ببینیم یک قولهایی هم داده بودی ولی هی دیدیم هنوز عکس خبری نیست چرا[سوال][لبخند]

دنیا

انشالله همیشه به شادی توی خونت مهمون جمع بشه[قلب]

مریم مامان باران

من الان یعنی خودکشون تو سر زنون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هاهاهاهاها آخه هی میرم وبلاگ بی بی رو چک میکنم میگم خدایا این چرا اینجا رو آپ نمیکنه بعد اومدم اینجا میبینم به به چه خبرا بوده و ما بیخبر!!!!!!!!!! خسته نباشی و راست میگی همیشه تو مهمونیهای بچه یه چیزی هست که باعث بشه اساسی حرص بخوری مخصوصا عکس که نمیدونم چرا ایین مدلی میشه.... منکه ندیدم اما هنرای تو نمیشه بد باشه و امیدوارم جشن فارغ التحصیلیش رو بگیری واسش. کپل خان رو ببوس حسابی. تولدشم مبارک و زنده باشه و سلامت همیشه کنار خودت و باباش.