تنویر افکار عمومی نوشت

این پست صرفا بدین جهت نوشته میشود که شما بدانید و آگاه باشید که من از هفت و نیم صبح تا الان بیدارم و دارم دور خودم میچرخم و کار میکنم. از ساعت سه بعد از ظهر تا یک ساعت پیش هم بابام و داییم اینجا بودن و خرده کاری های خونه من رو میکردن ! از نصب چوب پرده های اتاق بی بی - چون انقدر اوردرهای عجیب و غریب دادم پرده دوزه گفت کار من نیست! - تا محکم کردن پیچ های در کابینت ها ! و جابجایی وسایل سنگین !

از صمیم قلب خوشحالم که قرار نیست بچه ام دختر باشه که بخوام عینِ دسته ء گل تحویل ِ یک سبیل کلفت بدمش ، بعدش هم کلی سرویس بدم ! هرچند که اگر پسری شانسش به مامانش بره و نه باباش ، باید بره خونه ء پدرزن رو جارو هم بزنه و ظرفاشون رو هم بشوره !

*پسرک من ، میوه ء دلم ، چهل روز تا رسیدنت مونده و از شاخه جدا شدنت. و این چهل روز ، در تب و تاب میگذره برای من . کاش وقتی بزرگ شدی یادبگیری که عشق ورزیدن به نَسَب نیست و به نسبت که هابیل رو برادرش کشت و سهراب رو پدرش. یاد بگیری که بی دریغ محبت کنی و بدونی محبت ِ بی دریغ وظیفه نیست و از عشق میاد و کاش عشق رو بفهمی عزیزکم .

 

/ 14 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیندرلا

ایشالا زودی این پسرک بیاد این طرف.[قلب]

مهتاب

بابا ای ول! اکتیو! راستش من تا حالا فکر میکردم آدم دیگه بعد 7 ماهگی زمین گیر میشه ولی تو رو که میبینم انرژی میگیرم!! امیدوارم به سلامتی بی بی عزیز رو به دنیا بیاری !!

سپیده

ای جان خسته نباشی . عکسای اتاق علی کوچولو رو کی می ذاری؟

زیبا

چه جمله قشنگی برا پسر کوچولوت نوشتی خوش به حالش مامانی مثل تو داره

ماهی

پسر به مادر میره.مهربون و قدرشناس و با شعور.[قلب][ماچ]

ماهی

لینکت همونجاست.چرا دقت نمیکنی آخه[نیشخند]

حورا

فقط چهل روز؟! چه خوب! انشاالله به خیر و خوشی زایمان کنی و پسرت در همه چیز شبیه تو باشه! این قدر کیف میده! جلوی خانواده همسرت کلی خوشحال میشی! [قلب] خیلی خوشحالم که پسرم شبیه منه و مادر شوهرم نمیتونه مدام بگه به خودمون رفته!!