daddy day care

از الف در نقش پدر ننوشتم هیچ وقت ! نوشتم؟ یادم نمیاد. بی نهایت بامزه است و فانیو البته خیلی وقت ها ، روی اعصاب.  نمونه ءتیپیکال یک پدر بی تجربه که خیلی هم دلش میخواد پرفکت باشه و همیشه هم خرابکاری میکنه .یعنی شخصیتش جون میده واسه یک کمدی آمریکایی خانوادگی که پرفروش هم میشه. به جان خودم !

دیروز عصری من مولودی دعوت بودم خونه یکی از فامیل هاشون ، مامانش اینها هم نبودن و رفته بودن ولایت ،  در نتیجه بی بی قرار بود یک بعد از ظهر با باباش تنها باشه .

بچه رو سیر و شسته و خندان تحویلش دادم. مانتوم رو پوشیدم و داشتم روسریم رو مرتب میکردم روی سرم ، که دیدم دو دستی روی هوا به طرف من گرفته بچه رو ! گفتم این چه مدل بچه بغل کردنه ؟ میگه بو میده! گفتم :ده دقیقه نشده هنوز که عوضش کردم، چی چی رو بو میده ؟ باز گفت بو میده . عصبانی بچه رو بغل کردم ، گفتم بوی چی میده و مماخم رو گذاشتم روی پوشکش که دیدم بَََََله! چه بویی هم میده!!!! گفتم خب من دارم میرم ، عوضش کن . گفت من بلد نیستم. گفتم بکن ، یاد میگیری. دیگه انقدر چونه زد و نق زد که با همون قیافه - دقیقا همون قیافه !- بچه رو عوض کردم و بردم شستمش و مجددا سیر و شسته و خندان تحویل باباش دادم. دم در بهش گفتم این بچه تا چند ساعت هیچ کاری نداره ، فقط محض احتیاط ، اگر خواستی لباس عوض کنی،همهء لباس هاش شسته است . و خداحافظی کردم و  رفتم. دقیقا چهار و 1 دقیقه از خونه رفتم و دقیقا هفت و 25 دقیقه برگشتم.

در رو که باز کردم شاخ در آوردم. اولا که تمام موهای شوهره روی هوا بود! بغلش هم یک بچه با صورت  قرمز و اخمو که داشت نق میزد با چهارتا انگشتش توی دهنش  و  تنش هم یک لباس گشاد که مال نه ماهگیشه  بود! بچه که تا من رو دید گریه اش بلند شد و شروع کرد دست و پا زدن. فکر کنم در عرض یک دقیقه لباس هام رو عوض کردم و دست و صورتم رو شستم  و تند تند آرایشم رو پاک کردم و بچه رو بغل کردم. به محض اینکه آمد بغلم عین کوالا چسبید و سرش رو گذاشت روی شونه ام و آروم شد. حس کردم بو میده ، چک کردم دیدم خرابکاری کرده . میگم این کی شکمش کار کرده ؟. میگه نمیدونم . گفتم یعنی چی ؟ این بچه اذیته که داره نق میزنه . اول عوضش کردم، بعد شیرش دادم  و اخرش هم اون لباس مسخره  ء گشاد رو از تنش در آوردم و لباس اندازه پوشوندمش و ساعت هشت این بچه با یک لبخند روی لبش، خواب بود توی تختش.

میگم این لباس چیه تنش کردی؟ گفت نق نق کرد ، فکر کردم گرمشه، لباسش رو عوض کردم. گفتم چرا این عبای میرزانوروز رو برداشتی. نفهمیدی گشاده ؟ این همه لباس ، چرا این؟ گفت آخه گفتی لباس هاش شسته است ، ولی روی بند هیچی نبود! کلافهیعنی انقدر این مردها باحالن که وقتی میگی لباس هاش شسته ست نمیفهمن منظور اینه که لباس ها شسته و تا شده توی کشوئه ! انقدر هم باحال ترن که چک نمیکنه این لباس مال نه تا دوازده ماهه! نه مال 47 روزگی! و از اون باحال تر اینکه با این لباس دلقکی کلی عکس گرفته از بچه!منتظرو با عشق فراوان گذاشته روی فیث توک! خب یکی ببینه نمیدونه که هنر نمایی های باباشه ، میگن خاک برسر اون مادرش با این بچه داری!

ولی همه حرص و جوشش به این حرکت بچه ام که تا آمد بغل من ساکت شد و خوابید ، دَر! انقدر کیف کردم که حد نداره .

* شوهر نمونه ای هم هست البته . موقع ناهار توو فکر بودم  ، گفت چی شده ؟ گفتم دارم فکر میکنم اگر خوشگل بودم دیگه غصه ای نداشتم. خیلی جدی میگه نه ، شما زن ها هیچ جوره راضی نمیشین. مطئن باش اگه خوشگل هم بودی، باز یک چیز دیگه میخواستی و غصه میخوردی!!! من این شکلی بودم تعجبخنثیمنتظرزبان فکر کنم ترتیب قیافه من همین بود. دیگه هیچی نگفتم. یه چهل دقیقه ای گذشت ، بدو بدو مثل ارشمیدش بعد از کشف قانونش در حمام ، آمده توی اتاق میگه : مگه تو خوشگل نیستی؟ خیال باطل!

 

 

 

 

/ 84 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ابجی لیلا

سلام عزیزی ای جانم اگه این مردا نبودن با این کاراشون ما چی کار می کردیم در عینه اینکه لج آدم و در میارن ولی اگه این کاراشون نبود بعد ما چی واسه بقیه باید تعریف می کردیم که بخندن ؟؟؟ هان ؟؟؟ درسته همون لحظه ما رو در حد انفجار می برن ولی خوب دیگه ...... می بوسمت

پروانه

پ چی شد این رژیم دست جمعی؟؟[سوال]

ماهی

یه شکلات شوخی کرد مگه نه؟؟؟؟[تعجب]

مینا-دفتر خاطرات

[قهقهه][قهقهه] فندوقانه بامزه گانه[قهقهه]

fifi

آفرین آفرین این تشویقا برای آقای همسره هاااااااااااااااااااااااا [قهقهه] مگه خوشگل بودی؟؟؟؟[نیشخند]

دختر تمشکی

وااااااااای خیلی با مزه بود.... عزیزم خیلی قشنگ وضعیت رو نوشته بودی.. انگار آدم اونجا بوده وقتی می خونه... [قهقهه][خنده]

لیلی سا

[قهقهه]خدا نکشدت دختر کف زمین پخش بودم از خنده...عیب نداره...آقای الف باید از اون حال خودش هم یه عکس کنار بی بی می گرفت و می ذاشت فیس بوق!!!!! :دی راستی برای بچه شناسنامه نگرفتین؟!!!!!

طلوع

سلام خانومی. من به طور اتفاقی با وبلاگت آشنا شدم و شدم خواننده همیشگی وبلاگت و خودم هم وبلاگ ندارم. از سبک نوشتنت خوشم میاد. نگهداری همسرت از بچه هم خیلی بامزه بود به خصوص به اون لباس بزرگی که تنش کرده خندیدم. خدا پسرت رو حفظ کنه و انشاا.. همیشه در نهایت صحت و سلامت باشید....