فندق تخریب شده!

مامان رو که میخواستیم از بیمارستان بیاریم، یک سری پیراهنِ نخی ِ توو خونه ای براش خریدیم که هم برای پوشیدن و درآوردن راحت باشه و هم روزی دوبار قرار بود پرستار بیاد و سرم بزنه ، مرتب باشه. مسئولیت خریدش هم با من بود. من هم که صوووووورتی! همه لباس ها خواسته و ناخواسته یاسی و بنفش و سفید و صورتی بود. یکی بود که خیلی لاولی بود و تا دیدمش عاشقش شدم و خریدم.

مامان که آمد خونه و لباس ها رو نشونش دادیم که اول کدوم رو میخواد بپوشه ، این یکی رو جدا کرد و گفت باشه واسه خودت . اینجا میای تو بپوش که دل من باز بشه و یک کم با لباس حاملگی ببینمت.

پریروز هی میگفت تو چرا اون لباس رو نمیپوشی من بفهمم حامله ای؟ هی یک تی شرت با شلوار جین ! یک دفعه مادربزرگم برگشت گفت : چکارش داری خب! این که اصلا شبیه حامله ها نیست  ! انگار یک آدم چاقه!!!!!!!!!!تعجبخنثیگریهقیافه ء من به ترتیب شبیه این ها شد!

مامانم غش کرده بود از خنده . گفت : وااا! مامان دخترم به این خوشگلی ! انقدر لاغر شده، کجاش چاقه ؟ و باز میخندید. من هم که حالم تعریف نداره دیگه! میشه حدس زد. انقدر کُلیدم و چُلیدم و خودم رو کشتم ، این شد! " انگار یک آدم چاق!!!"

 

/ 34 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لیلیا

عزیزم من هر روز وبلاگت رو می خونم وکلی واست دعا می کنم. این خیلی خوبه که تند تند آپ می کنی خیلی خوشحالم که مامان بهتر شده .انشااله همیشه لبتون خندون باشه. واسه خرید سیسمونی کلی واست ذوق می کنم.تروخدادعا کن که خدا منم به آرزوم برسونه کاش از وسایل سیسمونی واسمون عکس می ذاشتی البته می دونم که الان سرت خیلی شلوغه[شوخی] من با اجازت لینکت کردم و خوشحال می شم تو هم بهم سر بزنی[گل]

gisoo

ببين منم 80 كيلوام ولي اصلا قد تو هميشه ناراحت چاقيم نبودم بودما اما نه خيلي زياد ميشه بدونم قد تو چنده كه ببينم من نسبت به تو چه جوري ام؟ البته نسبت به روزاي اوجت ديگه[نیشخند]

من

اره بهتر از اسرار لاغریش هیچی نگه چون اگه بگه دروغاش یکی یکی معلوم میشن

gisoo

[نیشخند] من 158 ام ميتوني شاد باشي يكي پيدا شده خيلي از تو چاقتره ولي مثل سيب زميني بي رگه

مریم و محسن

نازی توام حامله ای خوبه حالا می تونی فعلا تی شرت و شلوار جین بپوشی من که دیگه با لباس راحتی هم راحت نیستم

بانوی ماه و اب

خوشحالم دوباره سرحال می بینمت [گل]

ستایش

ریحانه جون مامان بزرگت چقدر باحاله عجب حرفی زده . ولی واقعا در مورد بعضی از آدما راسته من اینجا یه همکاری دارم واقعا تا ماه آخرشم هم اگه به کسی نمی گفت هیچکی فکر نمی کرد که بارداره همه شکمش تو پهلوهاش بود واقعا مثل یه آدم چاق بود البته از قبل هم کلا آدم توپری بود باور کن وقتی زایمان هم کرد و برگشت زیاد با دوران بارداریش فرقی نکرده بود.

admin

[خنده] فکر کنم عالم و ادم فهمیدن که اذیت کردن تو خیلی مزه میده [نیشخند]

بانو سرن

فندق عزیزم از خوندن پست هات لذت می برم. به خصوص پستی که برای پسرت گذاشته بودی و همچنین تنویر افکار عمومیت. خیلی باهاش حس نزدیکی برقرار کردم. انگار یه چیزایی رو دل آدم سنگینی می کنه که تنها خودش می تونه بفهمه اون چیه و بقیه دچار سوء تفاهم می شن.