کابوس

دو بار آمدم دو تا مطلب مفصل نوشتم ،‌این پرشین بلاگ لعنتی قورتش داد و حتی سیو هم نشده بود ، این بود که کلا حال ِ نداشته ء نوشتنم پرید. 

این روزها زندگی من  ترکیبی از کار و پایان نامه و مهمونی و بچه است . هرکدومش برای سرویس کردن دهن یک نفر کافیه ، چهارتاش بطور همزمان که بماند !  

*دیشب لعنتی ترین خواب عمرم رو دیدم. لعنتی ترین ! یک ماهه که دارم تمام رستوران های قدیمی و جدیدی ! و تمام تالارهای کوچیک و شیک رو زیر و رو میکنم برای تولد پسرک ،  5 تاش توی لیست نهایی آمد که با الف تصمیم بگیریم و من نظرم 70% روی یکی بود و 30% بین بقیه تقسیم میشد. بعد خواب دیدم  که دم ِ در ِهمون  رستوران ، دقیقا با همون لباس هایی که قراره برای تولدش بپوشیم ، داشتیم وارد میشدیم ، که یک نفر آمد و یک تیر زد به الف و یک نفر بچه رو از من چنگ زد و چند نفر دست و پای من رو بستن و انداختن توی یک ماشین سیاه رنگ گنده ! هرچی جیغ میزدم هیچ کس کمکم نمیکرد . فقط یکیشون محکم زد توی سرم و گفت خفه شو. ما از طرف رییس مافیا هستیم !

انقدر جیغ کشیدم که یکهو از خواب پریدم و دیدم خونه ام ، و الف بعد از مراسم احیا روی مبل خوابیده و پسرک هم سر جاشه ! و من هم ایضا! 

مزخرف ترین خوابی که میشد بعد از یک شب قدر دید همینه . بخدا نه غذا زیاد خوردم و نه طی پنج شیش ماه گذشته ، بجز سریال حریم سلطان فیلم اکشن و مافیایی و ایتالیایی دیدم ، نه تازگی ها با کسی دعوا کردم. انقدر هم خوابش واضحه که اگر الان اون کسایی که کتکم زدن رو ببینم میشناسم و از همه مسخره تر لباس هامون بود، چون من لباسم مدلش رو انتخاب کردم ، پارچه اش رو خریدم ولی قراره بعد از احیا برم بدم به خیاط وگفته بهم میده ده روزه! انقدر توی تنم خوب بود وبهم میامد!!!! یعنی که لباسی که هنوز یک قیچی بهش نخورده رو دیدم. 

یک حضرت یوسف هم نداریم خوابمون رو تعبیر کنه ! 

* *امسال هم مراسم رو مثل پارسال خونه مامان این ها میگیرم. توی خونه خودمون برکتش برای خودمون بیشتر بود و توفیقی بود، ولی وقتی همه چی به عهده خودمه و خانواده ام ، بگذار توفیق بودن اون مراسم هم مال اونها باشه . همشون معتقدن که وقتی خونه مامان اینهاست کمتر خسته میشن تا خونه من . 

به یاد همتون هستم و براتون دعا میکنم اگر قابل باشم پیش خدا. من  هم از شما التماس دعا دارم. 

 

/ 27 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آني

يه صدقه بذار ايشالا خيره. همه خواب ها صادقه نيستن حضرت زهرا هم يه بار خواب بد براي بچه هاشون ديدن كه پيامبر فرمودن كار شيطانه جاي نگراني نيست مضمون روايت يادم بود عين جملات نيست.

عاطی

ایشالا که خیره صدقه بده عزیزم منم یادت نره خانومی التماس دعا [گل]

مریمی

عزیزم خوابت به خاطر این بوده که خیلی فکرت مشغوله تولد بوده بیخیال خواب این جور خواب ها تعبیر نداره اثرات فکر زیاد به یه موضوع و خستگی شما هم دعـــــا کن

حمید رضا

با سلام و تشکر از حضورتون به مناسبت شب 21 ام با داغ شقایق در خدمتم التماس دعا

مامان هانیا

وای چه جالب . منم بعد از مراسم شب قدر یه خواب خیلی بد و عجیب دیدم که حتی میترسم به زبون بیارمش.مال شما شبیه فیلمای مافیایی بوده مال من شبیه فیلمای تخیلی ترسناک!!!!!ایشالا که همشون خیر باشن.

صبور

سلام. تا جائي كه من ميدونم اگه كسي تو خواب كتكت بزنه تو دنياي واقعي بهت قدرت ميده. اميدوارم كه خير باشه

هدیه

خانمی صدقه بده به خاطر خوابت. بعد هم از خیر تالاره بگذر به استرسی که به خاطر خوابت ممکنه بکشی نمی ارزه. اگرم تونستی یکیو پیدا کن برای تعبیر خواب چون خوابت بی مقدمه و بی دلیل قبلی بوده احتمالا تعبیری داره

عرفان

ان شاالله که خیره ریحانه جان.نگران نباشید.من تو شبای قبل خیلی یادتون بودم.التماس دعاااااااا[قلب]

سراب

سلام ، میشه من تقلب کنم و لیست رستورانهای برگزیده شما را بپرسم ؟