*توی دانشگاه یکی از همکلاسی ها میگه : تو حتما از این خیلی لاغر ترکه ای ها بودی که الان تازه این شدی. نه ؟ " نیشخند من دقیقا چی باید جواب بدم؟ بگم " یِس .ایت ایز!" یا " نُه! ایت ایزنت!"گاوچران

** دکترم گفت که به خاطر جراحی چشمم و شماره ء بالایی که داشته ، شبکیه ام حساسه و قرنیه هم که نازک شده ، و نمیشه زایمان طبیعی داشت و باید سزارین بشم. در حال غصه خوردن بودم که مامانم محض دلداری میگه : مامان جان . تو که هیچیت طبیعی نیست ! اینم روش! تعجبگریه

** با خواهرم ودوستش و پسر شیش ساله اش رفتیم پارک سر کوچه قدم بزنیم ، که یک پسر هایپر خوش تیپ و خوش قیافه با دوتا سگ از این نژادهای خیلی گرون که من اسمش رو نمیدونم توجهمون رو جلب کرد. از این سگ های توی 101دالمِیشِن . من که میترسم و به خاطر بی بی آمدم راهم رو کج کنم که پسر دوست خواهرم دوید و جلو و شروع کرد ناز کردن سگها. اونها هم حسابی اهلی بودن که آروم موندن ، یکهو این بچه سرتق گفت : آخی... خیلی نازن... منم یک خروس دارم با دو تا مرغ!!!!!!!!استرستعجبمن رو میگین خشکم زد! مامانش قرمز شده هی میخواد بکشش عقب و میگه پرهام بسه . اون آقای صاحب هاپو هم ریسه رفته بود از خنده و نمیتونست جلوی قهقه خندیدنش رو بگیره . پسر دوستمون رو ناز کرده و میگه" خیلی خوبه عمو! تخم هم میذارن ؟ "این هم میگه "نه  ! هنوز حامله نیستن! "دلم میخواست کله ءبچه اش رو بکنم! حیثیتمون رو به باد داد جقله بچه!

***خدا رو شکر ، خدا رو صد هزار مرتبه شکر، آزمایش های آخر ، خوب بود و عفونت از مرز خطر گذشته و به مرحله کنترل رسیده . از همتون و از دعاهاتون ممنونم. اما اگرچه خطر برای ما رفع شد، اما هنوز روی تخت های بیمارستان ها پر از پدرها و مادرهای بیماره و توی راهروهاشون پر از فرزندان ِ نگران و چشم براه. برای اونها هم دعا کنین.

**** کمرنگ بودنم مال خستگیه و حجم زیاد گرفتاری ها. ممنون از همه ای که پیگیرن و نگران.

 

/ 34 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

چقدر خوشحالم، بعد از هر نمازم بی اختیار اسم مامان شما و نازنین به زبونم میاد. خدا رو هزار بار شکر.

سانی

حال میکنم با جوابهای مامانت

sorkhikhanoom

سلام فندق جان. واقعا خدا رو شکر خبر خیلی خیلی خوبی دادی. واقعا خوشحال شدم. خدا رو شکر. امیدوارم که به زودی حالشون خوبه خوب بشه.

لیلی سا

[قهقهه]وای من این بچه رو باید بچلونم...چقد بانمکه....خوب چیه ذوق حیوون خونگی های خودشو کرده[نیشخند]

لیلی سا

پس نمی تونی زایمان طبیعی داشته باشی؟![ناراحت]چه حیف...

لیلی سا

خوشحالم حال مامانت رو به بهبوده...حالا دیگه خوشحال باش...

fihim

واااااااای طبعی که وحشتناکه. سزارین خوبه دیگه خدا رو شکر که حال مادرتون بهتر شده. خیلی خوشحال شدم عزیزم.

ماهی

ای جان.خدا بگم چیکارتنکنه دختر.توو شرکت بلند بلند به حرف مامانتون خندیدم و آبروم رفت[خنده][قهقهه]