من آمده ام!

من از غیبت صغری برگشتم. دفعه ء دیگه اگر تبدیل به غیبت کبری شد، نمیخواد سراغم رو از کسی بگیرین ، با خیال راحت یک فاتحه برام بخونین . چون بعید میدونم باز هم بتونم از دست عزراییل فرار کنم، فکر کنم جیرهء جهیدن هام تموم شده و دفعه بعدی به دستم !

ممنون از تمام دوستان خوبی که نگرانم بودن و پیگیر حالم. انقدر همه چیز ناگهانی بود که خودم هم نمیدونم چی شد. فقط میدونم که این مرتبه استثنائا" الف بی تقصیر بود! شبیه مانورهای ج.ا.ا که شهید داره ، من هم در نبرد با دشمن فرضی شکست خوردم. یعنی خودم با خودم درگیر شدم و خودم به خودم پاتک زدم. چیز مهمی نبود، مقادیری خون ِ دلمه شده که بالا میامد و دل و روده ای که به هم گره خورده بود و عزراییلی که جلوم وایستاده بود و چشمک میزد و میخواست اغفالم کنه، اما نتونست . خنده های شیرین پسرکم و گریه های سوزناکش ، دلیل محکمی بود برای مقاومت و موندن و من موندم که بیشتر مست بشم از وجود نازنینش .

الان که دارم مینویسم روی تخت من خوابیده و من بعد از تموم شدن این متن میرم کنارش دراز میکشم و خوابیدن توو بهشت رو حس میکنم. مهم نیست کجا بخوابم و چطور باشم ، هرجا اون باشه قطعا نابترین قطعه ء بهشته. دیروز دوماهه شد ، و من یادم نبود. دیگه روزها رو گم کردم.

کامنتهای دو پست قبلی رو کم کم تایید میکنم و شرمنده که نمیرسم جواب بدم و همین جا از همتون نهایت تشکر و قدردانی رو دارم. و همچنین کامنت های وب الف!نیشخند واقعا سپاسگزارم که شوهر بیچاره من رو ترکوندین! کلی التماسش کردم که دو خط بنویسه و با این فید بک ، عمرا که دیگه سراغ وبش بره . باز هم ممنونم. دوستتون دارم.

 

 

/ 112 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سپیده

خدا رو شکر خانمی ؟ شوک عصبیت دیگه از کجا پیدا شد ؟[ماچ]

لیلا

سلام گلم همیشه سر پا وسلامت باشی عزیز یکم بیشتر بخودت برس اینقد بفکر وزن و هیکل با این وسواس نباش (این رو از روی مطالب اخیرت که در مورد ش مینوشتی میگم ) و اینکه یه وقت از نوشته های دیگران نرنج چون واقعا همه نگران شدند[گل][ماچ]

نیکادل

فندق منم حضرت الف رو دعوا کردم.ولی فکر نمیکنم اثر کرده باشه[خنثی] راستی یکیم نوشته بود:علف!

بهمندخت

سلام خدا روشكر كه بهتري سلامت باشي و هميشه سايه ي سر پسرت

مینا-دفتر خاطرات

وب شوهرت که باز نمیشه. از کامنت ها متوجه شدم به خیر گذشته. خدا رو شکر که الان سر پایی. لپتو میکنم با اجازه ات و می بوسمت[ماچ][شوخی]

سمانه

این خونریزی معده تقصیر همون مخاطب خاص پستای قبلیت نبود ؟ همونی که بت گفته بود عوض شدی و خیلی چیپ شدی زد زیر همه چیو نامردی کرد ؟

...

خدا را شکر خوش آمدی

طلا

سلام فندق جان. من خیلی نگران بودم...ولی خب دستم هم به جایی نمی رسید.بدی دنیای مجازی همینه دیگه...اگه یه روز اتفاقی بیافته یا نویسنده ویلاگ ناگهانی وبشو تعطیل کنه هیچ کس ازش نمی تونه خبردار بشه (البته من اون موقع آدرس وبلاگ همسرت رو نداشتم) به هرحال الان خوشحالم که حالت بهتره و امیدوارم همیشه خوب بمونی. پسرک ناز رو ببوس و بیشتر مواظب خودت باش چرا که بهت نیاز داره. [گل][گل]

لیلی سا

ای وایییییییییی......خوبی الان؟!!! چرا اینجوری شدی آخه؟!!!!دکتر رفتی؟!!!