یک پسر دارم ، نیاگارا!

تا الان فکر میکردم که خدا به من پسر داده ، چون همیشه دوست داشتم یک پسر داشته باشم و چون فقط خواهر داشتم. اما امروز به این نتیجه رسیدم که خدا به من پسر داده تا وسواسم رو اصلاح کنه !

من این مدت با هیچ کدوم از دوستهای بچه دارم رفت و آمد نداشتم چون از بچه و شلوغ کاری و سر و صداش بدم میاد. چون معتقدم نصف مادرها نجس و پاکی سرشون نمیشه و به نیم ساعت گند میزنن به زندگی آدم . اما الان معتقدم " خب پیش میاد!" نیشخند در ضمن نظرم رو در مورد فواره که توی دو تا پست قبل گفتم اصلاح میکنم. اون " آبشار" بود. " فواره" رو الان باید ببینید!!! اولین فواره اش روی دست خواهرم بود و مبل های استیل مامان اینها- بهترین جایی که جلوی باد مستقیم و نور نباشه و بشه از توی آشپزخونه نگاهش کرد و هواش رو داشت روی مبل ها بود! - بعدیش روی قالی پذیراییشون و مامانم و خاله ام، و بعدیش تخت خواهرم !زبانهنوز هم خبر نداره!

از دیشب هم که برگشتیم خونه ، از موهای بنده بگیرین تا ساق پای باباش رو آبیاری کرده . روتختی نازنینم هم الان داره توی ماشین لباسشویی چرخ میخوره . چون باید هر نیم ساعت چکش کنم که نکنه کاری کرده باشه و بسوزه یا خدای نکرده عفونت کنه ، فلذا ضریب خطر بالاتره. از صبح چهارشنبه تا الان ، به گواهی پوشک های باقیمونده توی بسته ، نزدیک 53 بار عوضش کردم ، منهای اون ده دوازده باری که در مصرف پمپرز صرفه جویی کرد و روی هوا و زمین ول داد. الان هم الف بردش بالا که من نیم ساعت وقت داشته باشم استراحت کنم و هم مامانش اینها نوه جانشون رو ببینن!

*در توضیح پست قبل اینکه اون گلی که از در تالار توو نره مشخصا از درِ زپرتی ِ خونه ما هم توو نمیاد. توی راه پله های ورودی آپارتمان گذاشته بودیم. قسمت خوبِ ماجرا هم اینه که مامانم ظهری زنگ زد و گفت ما شب غذا میگیریم میایم خونتون که قبل از اینکه مادربزرگت بره با بی بی و بچه ها عکس بگیرین با گلت تا خراب نشده !استرسحالا الان بیان و اون پایه لخت  رو ببینن چی میگن ؟ گلی نبود که به یک هفته خراب بشه .

 

/ 55 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهار

[سبز]

خانم خونه

چی بگم والا من مثل توام یعنی از ادمی بدم بیاد دست به اشغالهای خونه امم بزنه از حرص منفجر میشم بابا یعنی چی اخه دست به گلهات زده اصلا همش تقصیر توئه نذار خانواده ات برات چیزی بیارن که دست اینا بهشون برسه[گریه]

مریم

درود بر تو دوست جدیدم تازه با وبلاگت اشنا شدم می خوام از اون اول - فصل اول زندگیت - قدم بردارم توی زندگیت اما نوشته ای پیدا نکردم اگه ادرس وبلاگ قدیمتو بدی ممنون میشم منتظرم

زیبا

خوش به حالت ریحانه حداقل می تونی بیای اینجا بنویسی و خودت رو کمی سبک کنی

مسی

اون گلها فدایه یه تاره مویه پسرت اعصابت و واسه چندتا شاخه گل خورد نکن[لبخند]

نگارا

فندق جان باز من نتونستم خودمو نگه دارم و نظر ندم. مجبور شدم بیام رو پی سی. این تریک رو امتحان کن حتما جواب می گیری. وقتی پوشکشو باز می کنی سریع یه پارچه بنداز روی.. اهم.. اونجاش. اگه در مجاورت هوا باشه جیش می کنه ولی اگه روش پوشیده باشه در حد امکان ، احتمالش کمتره که فواره بازی بشه. تا جایی که می تونی اون پارچه رو روش نگه دار و از اطراف و زیرش کاراشو بکن لحظه آخر پارچه رو بردار. [لبخند]

نگارا

راستی پوشک هاگیز رو هم من از این و اون شنیده ام راضین. حتی بعضیا بیشتر از پمپرز. اونم تست کن.

نیره

منظورم از بردن و چک کردن بچه تو حموم، شستن بچه نبود. منظورم این بود که اگه فواره بزنه چون در و دیوار کاشیه راحت شسته میشه. مثل فرش و روتختی و...نیست که پاک کردنش کلی وقتگیر باشه.

سیما.الف

پدر خدا بیامرزم ( که خیلی مومن هم بودن ) همیشه بعد از " نیاگارا پاشی "بچه های فک و فامیل و داد و هوار مادراشون برای نجس و پاکی واسه تلطیف محیط با خنده می گفت : " نگران نباشید ، ادرار بچه تا 40 سالگی پاکه پاکه " !!!! [قهقهه] [چشمک]

مامان ماهان عشـــــــــ❤ــق

پسر بچه ها معمولا وقتی باز هستن هنر نمایی میکنن.ماهان که اونموقع ها صورت خودش رو هم میشست.یه پارچه ای چیزی دم دستت باشه که بازش کردی بندازی روی "......ش"یه چند وقت دیگه که "......ش"بلندتر شد.این مشکل حل میشه و فقط یه جا رو تزیین میکنه.نه اینکه یه دایره بزرگتر از هیکل جیگملیش.