تو معبود منی ...

شا.دم.هر عق.یلی رو با این آهنگ و این یکی شناختم. و بعدها مسافر و دهاتی... کارهاش رو دوست دارم . از اون اولی ها ، تا این آخر و این دو تا ترانه ...+ و + ... این روزها توی سکوتم، گوش میکنم و فکر میکنم.

به خودم ، خودمون ، به پسرم ، شوهرم ، زندگیم ، مملکتم... چی میشه ... به کجا میرسیم... دچار فوبیا شدم نسبت به آینده . آینده برای من همیشه ترسناک بوده و همیشه بدتر از گذشته . وقتی پشت سرم رو نگاه میکنم پر از روزهای خوبیه که نگرانم دیگه هرگز نتونم تجربه اش کنم. میترسم ، میترسم از اینکه نتونم برای بچه ام کودکی قشنگی درست کنم ، نه که نخوام ، که نشه ، که توی این مملکتِ بی صاحب و بی قانون ، چیزی به اسم برنامه ریزی معنا نداره ، وقتی تو نمیدونی چی میشه . که نمیتونی برنامه ریزی کنی که تا فلان وقت فلان کار رو بکنم و برای رسیدن بهش تلاش کنی و  پس انداز . که به طرفه العینی تمام هستیت میشه خاکستر و به قدر جُوی ارزش نداره دیگه .

یک حال غریبی ام، دلم میخواد از همه چیز و همه کس دل ببرم و برم. کجا؟ نمیدونم...

 

/ 34 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیوا 1

سلام جرا لبنک وبت توی وب سرمه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

مینا

سلام..من خیلی دوست دارم بریم خارج..با وجود همه دلبستگی هام..اینجا دیگه جای موندن نیست..البه خیلییی وقته که دیگه جای موندن نیست..

مانا

وای منم به این انتخاب شادمهر معتاد شدم [لبخند][من نبودم]

پریا

عاشق آهنگ "اسمم داره یادم میره"شدم.ممنون.

ماه پیشانو جان

خیلی درک می کنم فندق جان. تا ایران بودم خیلی از زندگی و اطرافیانم لذت می بردم. اما همیشه یه بغضی تو دلم بود که می خواستم بکنم از اونجا و خیال خودم رو به یه راه جدید که برای خودم و خانواده ام می سازم خوش کنم. هنوز یک سال نشده و باید بگم سختی های این ساختن کم نیست. همین سختی ها هرلحظه یک سوال رو یادآوری می کنه که آخه چرا ... حتی وقتی خوشحالی هم این سوال هست جون همیشه یه لیست بلند بالا داری از کسایی که می خوای اون لحظه اون جا باهات باشن. دوست ها همه پر و پخشن هر کی یه گوشه. درسته که هنوز اونجور که باید موفق نشدم اما اگه ازم بپرسی می گم آره خیلی خوشحالم که دست به این تغییر زدم. اما اگه کسی بپرسه توصیه اش می کنم می گم اینقدر این موضوع شخصیه که الگو بردار نیست. این پستت درد مشترک بود. دردی که راه حلش برای هرکدوممون متفاوت از اون یکیه . [قلب]

ماه پیشانو جان

آخ که چه خوب گفتن تو کامنت های قبلی. آخه وایسیم و حرف بزنیم و هم که جواب گلوله در گلوته ...

فاطمه

ممنون از آهنگهای جذاب و زیبایی که زحمت کشیدی و گذاشتی

طلا

منم از آینده می ترسم! همش به خودم می گم وقتی الان تو این سن انقدر مشکل و دغدغه دارم...یعنی قراره تو آینده چطوری باشه؟ دیشب شوهرم می گفت این همه سختی می کشیم احتمالا خدا داره واسه یه مصیبت بزرگتر آمادمون می کنه! یعنی قراره چی بشه؟؟؟[نگران] دلم برا چند سال پیشا تنگ شده ...

لیلا

منم هر وقت شادمهر رو می بینم یاد همون آهنگ معبود ش می افتم و روزی که تلویزیون اینو پخش می کرد و من زل زده بودم که ا چقد آهنگش خوبه! خواننده ش کیه؟ :)