یک روز خوب

کم کم دارم کشف میکنم که چیزی که منو به این خونه وصل میکنه ، نه ربطی به محله داره و نه ابعاد. خونه ِ حس ِ خونه رو داره و حس ِ خودت رو بودن. اینکه وقتی میام اینجا خودم میشم با همون عادت های قدیم. البته احتمالا اجبارهای مامان هم بی تاثیر نیست . قبل از عید که چند روز اینجا بودم و حالم خوش نبود، مامان به زور شوی هفت سین بردم و به زور- یعنی رسما با دعوا- یک رسیتال پیانو و همه اش هم حالم رو خوب کرد.

امروز دوباره مجبورم کرد که پاشم و بریم تجریش بگردیم. ثمره گشت و گذارم دو تا مانتوی حاملگی بود که کلی ذوق کردم از خریدنش ، و بعد رفتیم بازار قدیمی و سبزی خریدیم و کمی میوه هوسانه .برگشتیم خونه نهار خوردیم ، به زور بعد از ناهار فرستادم استخر. دفعه اولی بود این استخر میرفتم. خوش گذشت . فکر نمیکردم انقدر حالم رو خوب کنه ، ولی کلی بهتر شدم.

مخصوصا که بحث چند تا خانمی که فهمیدن من حامله ام ، این بود که چرا من لاغرم و چرا شکم ندارم و اشتباه میکنم که پنج ماهمه !!!!!!!!میخواستم بگم من همونم که تا چند ماه پیش هرکی میدید فکر میکرد 7 ماهه حامله ام ! نیشخندیک کم اعتماد به نفسم ترمیم شد.

تازه تصمیم گرفتم برم کلاس مینیاتور. البته من حدودا 20 ساله که میخوام برم.  الان واقعا" جدیه ! - آیکون آدم ِ با همت! - عکس نقاشی هام رو براتون میذارم.

/ 18 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

بابا با هممممممت عشخممممميييييي[قلب]

شیوا

آخی عزیزم خیلی خوبه که حات خوبه هر موقع حالت خوبه نی نی هم خوشحاله یه وقت خدای نکرده غصه نخور که نی نی هم ناراخت میشه . مواظب خودت باش

admin

خوبه که همیشه حس خوب داری ولی عجیبه بعد از این همه مدت هنوز این حس رو به خونه ی خودت نداری فندق جان

آهو

مینیاتور رو خوب اومدی . زندههه بااااد . موفق باشی عزیزم[ماچ]

sami

خوشحالم که حالت بهتره.من عاشق نقاشی ام .حتما حتما برو و کارهای زیباتم برامون بزار فندق جون هنرمند.

لیلی

[لبخند][پلک]

مین

سلام ببین من الان یهو یاد یه چیزی افتادم که بهت بگم. خیلی الان خوشحال شدم که گفتی لاغرم و شکم ندارم و قبلا فکر میکردن هفت ماهه ام و اینا. یعنی اینکه این مشکل حل شد. ولی میخواستم یه چیزی بگم که این خوب و رو فرم بودن تا آخر حاملگی و خصوصا بعد از اون ادامه داشته باشه. خواهر من (که اگه یادت باشه قبلا در موردش گفته بودم که ایران نیست و اینا) تو ایام حاملگیش تمرینات یوگای شیوا رآ رو انجام میداد. تمرینات حاملگیش رو که با توجه به توان هر آدمی و شرایطش متفاوت میشه و نه تنها سخت و اذیت کننده نیست که به شدت حال ادم رو خوب میکنه. همونطور که احتمالا میدونی یوگا هم فقط تمرکز و چمی دونم اون چیزایی که برای ما تو ایران جا افتاده نیست و ورزشه و حرکات کششی. بعد از حاملگی هم یه حرکات مخصوص دیگه داره که حتی فقط به درد آدمی که زایمان کرده نمیخوره، که هر کسی میتونه انجام بده و الحق خیلی خیلی خوبه. هم واسه سلامت هم واسه همه چی. میخواستم ببینم دوست داری بهت بدم فیلماشو؟