به نیمه دیگر نامم ، محتاجم ...

یک روزی اینجا اسمش این بود " ماجراهای یک فندق 70 کیلویی بی خانه !" تازه خیلی ها خبر ندارن که یک هفته ای اسمش این بود " ماجراهای یک فندق 70 کیلویی آواره " یعنی در این حد امید به زندگی در من بالا بود. بعد حس کردم یک کم انرژی مثبتش زیاده ، آواره تبدیل شد به بی خونه !

بعد وقتی زدم 70 کیلویی، 68 کیلو بودم ، به سلامتی و دل خوش، هی رفتم بالا ، هی رفتم بالا ، که نات اونی 70 کیلو رد شد ، که به 80 رسید و 80 خط قرمزم بود و اینجا شد فندق 50 کیلویی! و حاملگی و ماجراهای بعدش و حالا که خدمت شمام، حداقل نیمی از دغدغه هام رفع شده . دیگه از خودم بدم نمیاد، دیگه هر مهمونی برای من کابوس نیست ، دیگه لبخند ها فحش نیست ، دیگه وقتی میرم خرید و فروشنده میگه سایز شما نداریم سکته نمیکنم. دیگه با خیال راحت میشینم جلوی دوربین و لبخند میزنم و عکس میگیرم و عکس های این سه ماهه از عکس های سه سال گذشته بیشتره . و من هر لحظه و هر ثانیه و هر صدم ثانیه خدا رو شکر میکنم . صد هزار بار شکر میکنم و هنوز حس میکنم کمه .

اما ، هنوز توی یک پیچ سخت دیگه گیرم. هرچقدر تلاش کنم به خودم انرژی مثبت بدم و انگیزه بدم ، خیلی چیزها دست من نیست . حداقلش اینه که رفتار بقیه آدم ها دست من نیست  . من میتونم خیلی چیزها رو مدیریت کنم ، اما ذات ِ خراب که درست بشو نیست .

خلاصه که این روزها ، بد جوری دلم رفتن میخواد. دلم میخواد برم و پشت سرم رو هم نگاه نکنم. برم و دیگه برنگردم توی این کوچه و این خونه . هرگز دلم برای اینجا و همسایگانش تنگ نخواهد شد.

همیشه ته ذهنم بود که خب درس میخونیم ، بعدش کار میکنیم و  پولهامون رو جمع میکنیم و میریم. وقتی تمام پس اندازت به شبی تبدیل به خاکستر میشه و ارزش پولت از یک چهارم هم کمتر میشه و قیمت ها چهار برابر بیشتر میشه ، یعنی فاصله تو و برنامه هات از فاصله زمین و خورشید هم بیشتر شده . یعنی اون کور سوی امید پوف میشه میره رد کارش.

به نظر شما اگه مثلا اسم اینجا بشه " ماجراهای یک فندق 50 کیلویی ِ پنت هاوس دار!" میشه به یک آپارتمام 200 متری امیدوار شد؟ مرده شور این اقتصاد تخیلی و تخمی !

*کسی میدونه لک آبمیوه و شربت سرماخوردگی و سوپ چطوری از روی لباس نخی پاک میشه ؟ به تمام لباس هاش فاتحه خونده این بی بی . پیشبند رو میده کنار و یکهو هرچی توی دهنشه  تف میکنه !گریه

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
مین

دوست داشتم اگه میشه یادداشتتونو بخونم ممنونم