خبر فوری

یک سال من خواب موندم! یک سال من اسکار یادم رفت !

ولی خب مهم نیست

مهم اینه که

اصغر فرهادی اسکار بهترین فیلم خارجی رو  برد!

تبریک میگم ... الان خیلی خیلی خوشحالم...

هوورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

*پیام اصغر فرهادی لحظه گرفتن جایزه :

ایرانیان بسیارى در سرتاسر جهان در حال تماشاى این لحظه اند. و گمان دارم خوشحال‌اند. نه فقط به خاطر یک جایزه‌ى مهم یا یک فیلم یا یک فیلمساز. آن‌ها خوشحال‌اند چون در روزهایى که سخن از جنگ، تهدید، و خشونت میان سیاستمداران در تبادل است نام کشورشان ایران از دریچه ى باشکوه فرهنگ به زبان مى آید. فرهنگى غنى و کهن که زیرگرد و غبار سیاست پنهان مانده. من با افتخار این جایزه را به مردم سرزمینم تقدیم مى کنم. مردمى که به همه ى فرهنگ ها و تمدن‌ها احترام می گذارند و از دشمنى کردن و کینه ورزیدن بیزارند.

**مرسی بابت غرور جریحه دار شده ای که کمی ترمیم کردی با هنرت ... مرسی، بابت همه چیز... از " روزگار جوانی" ت گرفته تا " a separation" .

 

/ 35 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیوا

سلام ببین من دفعه قبل کامنتم رو با لحن تند و بی ادبانه نوشتم.متوجه شدم اونطوریکه من فکرمیکردم نبوده و ازدواج قبلی شما مخفی نیست.بله حق با شما بود دلیلی نداره همه فک و فامیل همسرتون بدونن و سوژه حرفهاشون باشه.به هر حال ببخشید.متاسفم بخاطر لحن بدی که بکار بردم.من اصولا ادم تندی هستم و زود قضاوت میکنم.امیدوارم بتونیم دوباره دوست بشیم[قلب] گویا بخاطر این فیلم و مطرح شدن نام ایران درباره مساله ای بجز انرژی هسته ای و تحریم و ترور و...خیلی خوشحالی.تبریک میگم.هرچند خیلی این فیلمو دوست ندارم در واقع درونمایه اش مزخرفاته وسینمای ایران هم واقعا در حد و اندازه اسکار و این حرفها نیست.حالا چند تا فیلم استثنائن.البته فرهادی هم جزو خوب هاست.

لیلی سا

تبریک اسکار به همه ی ایرانی ها... خیلی توی عروسی مواظب خودت و نی نی کوچولو باش....بوسسسسس تا برگردی

زن تنها

من که از خوندن کامنت یکی فقط خندیدم خواهشا فندق جان از این به بعد هر چی زاد و ولد میشه و هر کی میمیره و ... اینجا بنویس . [خنده] منم خیلی خوشحال شدم و به شما بانوی مهربونم تبریک میگم

بانو

تبريك اما عزيزم كاركردان روزكار جواني اصغر توسليه نه اصغر فرهادي‏!‏

بانو

تبريك اما عزيزم كاركردان روزكار جواني اصغر توسليه نه اصغر فرهادي‏!‏

کمالی

شایداین اغازی برای شکوه دوباره فرهنگ ایران باشه

مشیانه

خیلی خوشحالم. به شیوا : فکر نمی کنم اینجا کسی گفته باشه که که از مرگ یه دانشمند ایرانی خوشحال شده همه ناراحت شدن ولی امروز خوشحالیم چون یه اتفاق خوب افتاده ما که نباید تمام سال به خاطر همه حوادث و اتفاقات یا مرگ و میر ها ناراحت باشیم و ابراز خوشحالی نکنیم. این خیلی غیرمنطقیه که بیاین دو تا آدم مختلف رو با هم مقایسه کنید عین اینه که فرهنگ و تمدن رو از هم جدا کنیم و بگیم کدوم بهتره و کدوم برامون لازمتره. اینا در موازات هم هستن شما دارید مسائل رو روبروی هم قرار میدید واقعاً هیچ ربطی به هم ندارن. این که از نظر شما این فیلم خوب نبوده هم بحث دیگه ایه ولی به لحاظ دراماتیک و ساختار منطقی فیلم و همچنین مفهوم عمیق اون نمی تونیم بگیم فیلم بدی بود . سلیقه ها متفاوته شاید شما پارک ژوراسیک رو دوست داشته باشی.

شمیم

فندق جون ،اصغر فرهادی فیلمنامه نویس روزگار جوانی بود.

خانومِ میم

منم نبودم ولی همون سر صبح فهمیدم و کلی کیفور شدم . تبریک میگم با دیر کردش البته [هورا]