من همونم که یه روز، تا سه بار آپ میکردم ...

سلام. اول این که تیتر رو با آهنگ و ریتم "من همونم که یه روز میخواستم دریا باشم ..."گوگوش بخونین . بنده همون فندقشونم . الان که فکر میکنم نمیفهمم اون موقع وقتم بیشتر کِش می آورده یا به میزان قابل توجهی بیکار بودم که هی فرت فرت آپ میکردم و دونه دونه کامنت ها رو به سیستم حسین کرد شبستری جواب میدادم. دورانی بود واسه خودش. این روزها وقت سرخاروندن ندارم ، وب آپ کردن که طلبم. الان هم که این موقع شب نشستم پای کامی ، اولا یک تیکه کیک شکلاتی از پریروز که دوستام آمدن خونمون و برام کیک و کادو تولد آوردن توی یخچال مونده بود و میدونین که کیک شکلاتی مثل نمازه که تا نخونیش نمیشه روی کاری تمرکز کرد، اون هم تا نخوریش روانت رو راحت نمیگذاره. دوما که صبح ساعت 6 باید جایی باشم ، و نمیدونم اصلا کرایه میکنه که بخوابم ، یا برم و کارم رو انجام بدم و تا فردا شب بدوم و شب با خیال راحت جنازه بشم و بخوابم ! نمیدونم هنوز. 

33 شدیم رفت پی کارش! تولدم هم به خوبی برگزار شد و به طرز غریبی سورپرایز وخر سورپرایز شدم ، در این حد که شک کردم نکنه دارم میمیرم و بهم نمیگن . مدل این خبرنگارها هست که میگن مثلا امسال سطح مسابقه و سطح داوری و سطح شرکت کنندگان خیلی بالاتر از سالهای قبل بود، به همون سیستم امسال سطح هدایای تولد خیلی بالاتر از سالهای قبل بود .امیدوارم این روند در سالهای بعد هم با شدت ادامه داشته باشه !نیشخندگاوچران

وقتی نیستم ، که خب نیستم ، ولی وقتی هستم تمام وقتم با یک جوجه ء شیرین زبون 15 ماهه میگذره که دستم رو میگیره و دنبال خودش میکشه و به زبون خودش تمام اتفاقات و کارهاش رو توضیح میده . پسوند و پیشوند تمام حرف هاش هم یک مامان ئه . به قول خواهرم " نماد کاملی از یک بچه ننه! " و من ذوق میکنم از این حرف. خوشمزه ترین بازیمون هم اینه که وقتی ازش میپرسم پسر گل من کیه ، انگشت اشاره اش رو فشار میده توی سینه و شکمش و بلند میگه مَن . باز میپرسم من مامان کی ام ؟ میگه من . میگم مامان ِ شما کیه ؟ خودش رو پرت میکنه توو بغلم و میگه مامان و بنده جونم در میره از ذوق و لذت و تمام خستگی هام از تنم در میره . 

*اگر کامنتی جا مونده شرمنده . گاهی بین کارهام و موقع ناهار با موبایل میخونم همه رو .ولی الان که داشتم تایید میکردم با این خستگی  احتمالا چشمام البالو رو گیلاس دیده و ممکنه چیزی جا مونده باشه ، شرمنده . 

/ 0 نظر / 108 بازدید