گر به همه عمر خویش ...

سی و دو سال از خدا عمر گرفتم و توو این مدت به هیچ کدوم از سلول های خاکستری و سفید و سرخ و آبی مغزم و وجودم خطور هم نکرده بود که میشه از بچه به عنوان ابزاری جهت جلب توجه جنس مخالف و پیدا کردن بی اف و جی اف استفاده کرد که به حول و قوه ء الهی دیشب فهمیدم . با خواهران محترم و بی بی رفته بودیم خرید و گشت و گذار. اول اینکه پسرک خوش اخلاق من کلهم فروشنده ها رو  عاشق کرد. هم دخترهای فروشنده توی پری ماما و دبنهامز رو و هم پسرهای فروشنده ء آرین رو. یکی دو تاشون هم پیشنهاداتی دادن در این حد که : خانم شما راحت برو بگرد، این بچه رو بده ما یک چرخی بزنیم باهاش توی پاساژ چند تا دختر پیدا کنیم !!!

پسرک مهربون و خنده روی من از آقای میتا کیش هم یک لیوان آب پرتقال کادو گرفت که دو قاشقش به اون رسید و بقیه اش به مامانش.

موقع خرید عطر هم وقتی من بو میکردم عطرها رو ، این هم خم میشد و بو میکرد و اخم میکرد. عطری که من خوشم آمد ، اون هم خندید و در نتیجه اوکی شد و گرفتیمش. خانم فروشنده توی دبنهامز غش کرده بود از خنده . میگفت این چقدر بامزه است . واقعا بو میکنه !

راستش تا حالا جرات نکرده بودم تنهایی ببرمش بیرون و کلا معتقد بودم خرید رفتن  با بچه حماقت محضه  . اما دیشب یک شب فوق العاده بود برامون . انقدر با دقت به همه چیز نگاه میکرد و ری اکشن نشون میداد که میتونم بگم توی زندگیم گشت و گذاری به این لذت بخشی نداشتم. البته خب تحویل مغازه دارها  و خوش و بش کردنشون با پسرک هم احتمالا بی تاثیر نبود.چشمک

فقط جهت ثبت در تاریخ ، پسر کوچولوی ما سه روزه که غذا میخوره . حریره بادوم و آب ماهیچه . زندگی روی دور تند در جریانه . پارسال این موقع ... !خدایا شکرت . صد هزار مرتبه شکر.

 

/ 0 نظر / 2 بازدید