تپلوئم تپلو ، صورتم عین هلو

دیروز پسری رو بردم دکتر. خدا رو شکر حالش خوب بود و مشکلی نداره ظاهرا. امیدوارم باطنا" هم همین طور باشه .

فقط من الان یک مشکل دارم. جوجو به نظر من خیلی ظریف و لطیف و نرمه . واقعا هم هست. بجز پاهاش که به مامان الف رفته و تپل و گامبالوئه! بقیه ء تنش لاغره . بعد هرکی اینو میبینه میگه وااااای. چه کپلی! وای چه عروسکی و فلان. بعد من هم چون این چند سال مصائب چاق بودن رو کشیدم و میدونم " تپل توو دل برو " مودبانه ء " خرس گنده ء چاقالوئه " اصلا حالم بد میشه وقتی این واژه رو میشنوم.

 دیروز وقتی رفتم توو اتاق معاینه ، پسرجان یک خنده ء بی نهایت شیرین تحویل دکتر داد، آنچنان شیرین که خود آقای دکتر از پشت میزش بلند شد و آمد از بغلم گرفتش و گفت بده من این کپل ِ خوشمزه رو و محکم بوسش کرد! این هم شروع کرد دست زدن واسه دکتر. یعنی دلبری ای کرد پسرم. فقط دکتر مرد بود و فایده ای واسه اون نداشت!نیشخند بعد وقتی گفت وزنش ، وزن ِ یک ساله است و رشدش خیلی خوبه ، تازه نگران شدم و گفتم نکنه بچه ام در بزرگسالی چاق بشه . من دلم یک مرد جوان و زیبا و رشید میخواد. از این پسر چاق خنگ ها متنفرم!

البته خب قدش و دور سرش هم مال یکساله ، یعنی بی توازن رشد نکرده ، ولی خب باز هم ترجیحم اینه که چاق نشه . از دیروز شیر خشکش رو رقیق تر از استاندارد دادم بهش و امروز بهش تخم مرغش رو بدون کره دادم و با آب نرم کردم زرده رو!سبزهرچند دکترش گفت که وقتی به راه رفتن بیفته تمام این ها آب میشه ، ولی خب نگرانم. کسی دکتر متخصص تغذیه اطفال میشناسه که کارش خوب باشه و بچه رو مریض نکنه ؟میخوام تحت نظر باشه تغذیه اش .

 

/ 26 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

خانمي به غذا بيافته خيلي لاغر ميشه...از حالا رژيمش نده ....يكي از دوستام يه دختري داشت كه از بدو تولد چاق بود...كپل نه ها....چاق...يعني بچه دو ماهه قد يه بچه دو ساله سنگين بود....الان كه بچه اش به راه افتاده و تقريبا دو سالش شده و به غذا افتاده انقدر لاغر شده كه نگو...

زیبا

عززززیییییززززززززم به این جوجو مهربون و خوش اخلاق اما دکتر راس می گه فندق به راه افتادن که بیوفته لاغر میشه نگرانش نباش خودت خوبی مادر مهربون؟

ناااااااااااااااازی پسر تتپلی اگه قد بلند باشه که خیلی هم سکسیه [قلب]

هانیه

خدا رو شکر این عسملی حالش خوبه ... وای ریحانه چقدر خنده داره کارات زرده تخم مرغ و آب چه شــــــــــــــــــــــود [خنده] راس میگن مارگزیده از ریسمون سیاه و سفید میترسه ... بدبختانه اون 10 کیلو اضافه وزن بعد از زایمان هنوز بعد از 5 ماه رو من مونده و من فقط دلخوشیم به اینه که دارم شیر میدم و به مرور آب میشه [خرخون] (آره جون خودم ...) راستی عکس پسملی مو برات فرستادم دیدی؟ بازم راستی مرسی که نظراتو تایید کردی.. داشتیم حناق میگرفتیم !!

حواسپرت

خانم آهنگهای خیلی خوبی انتخاب میفرمائید...

آزاده

خوشحالم که برگشتی و مینویسی... عزیزم نگران نباش,‌ طبیعت خودش کارش رو بهتر از هرکسی بلده... الان جمع میکنه که به موقع خرج کنه... مراقب خودت و پسرک نازت باش و نگرانی رو از خودت دور کن... شاد باشی گلم

خاموش

سلام میشه بگی چه شیرخشکی به پسرت میدی ؟ممنون

ماهی جووون

میشه لطفا بگی چه شیر خشکی به این آقا کوچولو میدی مننگران لاغری پسرم هستم

سامانتا

سلام فندق خانم، مامان مهربون من وبلاگت رو هر از چند گاهی میخونم و نوشته‌هات و نگاه‌ت به زندگی رو دوست دارم ولی تو این نوشته‌ت چیزی دیدم که خیلی دوستش نداشتم و دوست داشتم بدونی من پسرهای چاقی میشناسم که خنگ نیستن و اتفاقن خیلی هم آدم‌های خوبی هستن! از جمله همسر خودم که شش سال آزگار بخاطر چاق بودنش بهش جواب نه میدادم! اما تو همین شش سالی که بیچاره رو آزار میدادم قلب مهربونش رو کشف کردم و الان هم از تصمیم خودم خیلی راضی هستم. با اینکه خودم هنوز هم از روی ظاهر آدما بهشون برچسب میزنم، ولی دوست دارم هم به خودم و هم به دوستام یادآوری کنم که ظاهر آدما همه چیز نیست. ممنون که خوب مینویسی روزهای خوبی در پیش رو داشته باشی