یک پست غرغرو

امروز یک حقیقت تلخ رو کشف کردم و اینکه من تا زمان تولد بی بی احتمالا کلی روزهای کشدارِ تلخ و پر از تنهایی دارم. یعنی اگر مامانم نباشه - خواهران محترم که اصلا دیگه تهران نیستن رسما"- هیچی دیگه ! از اینکه خیلی هم دوستام رو درگیر کنم خوشم نمیاد. هرچقدر هم بخوام برم و اونها بیان باز هم روزها و ساعت هام پر نمیشه .

امروز هی از صبح راه رفتم و دور خودم چرخیدم. صدای هر ماشین و هر دزدگیری آمد، دویدم دم ِ در که ببینم شوشو آمده یا نه ، تا ساعت 6 که شازده تشریف فرما شد و عصرانه، اشکنه ء فندق پَز رو زد به بدن و همون جا روی کاناپه ولو شد و خُر خُرش به هوا رفت تا 8 شب. بعد هم بیدار شد و همون جا لپ تاپش رو ولو کرد تا ساعت نه و نیم که من دیگه رسما قاطی کردم و دلتنگی و بی حوصلگی دست به دست هم داد و شلختگی ایشون هم مزید بر علت ، بساط گریه و زاری رو راه انداختم ! البته بجز جمع شدن لباس هاش از روی مبل های پذیرایی حاصل دیگه ای نداشت .

آقایون محترم ، بی زحمت ، سرِ جدتون ، شما رو به هرچی اعتقاد دارین شلخته نباشین. به خدا زشته ، عیبه ، قباحت داره . به جان خودم بالای ده بار تصمیم گرفتم از این مرد طلاق بگیرم فقط بابت شلخته گیری هاش. یک چیزی میگم یک چیزی میشنوین. این همه جون کندم بابت خونه تکونی و مرتب کارِی، الان یک کف ِ دست فضای مرتب و خالی توی خونه نمونده! از دم ِ شومینه رو شلوغ کرده و گند زده تا میز ناهار خوری مهمون و اتاق مطالعه که کلا شبیه اصطبلِ اوگیاس  شده !

اگر کسی راهکاری برای مرتب کردن یک مرد شلخته داره بی زحمت کمک کنه . به معنای واقعی کلمه کم آوردم . من هم وقتی دورم شلوغه عصبی میشم ، الان دوباره از سر شب معدم درد گرفته  وهرچی شربت آلومینیوم خوردم آروم نشده  ، داروی  دیگه هم نمیتونم بخورم .

الان هم چشمم قد چشم وزغ شده بسکه گریه کردم . دلم میخواد برم سرِ یک کار سبک و راحت که فقط وقتم بگذره . حوصله درس خوندن هم ندارم. آیلتسم دیگه اکسپایر شده و میخواستم اقدام کنم اینبار برای تافل و برم فرانسه ام رو ادامه بدم که حوصله ام نمیاد. یک کم راهکار بدین برای آدمی که عادت نداشته به روزمرگی و الان به شدت دچار رخوت شده . کتاب میخونم ، یک کار متفاوت پیشنهاد بدین لطفا!

 

 

 

/ 26 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمان

خب با vpnبرو البته به خانه سلامت محلتون ام سر بزن شنیدم برنامه های خوبی دارن

سمان

واقعا تبریک میگم از اینکه در سال جدید دیگه از دست مامان شوشو غر غر نکردی افرین افرین فندق منم خسته شدم هوس کردم برم یونی

نرگس

خونه نمون اگه می‌تونی. یه ساعت مشخصی پاشو برو کافی‌شاپ بشین فکر کن. بعد چند روز دستت میاد چی کار کنی تو اون ساعت. ولی هر کار می‌کنی به عنوان کار بهش نگاه کن، اگه کنسلش نکنی کم کم یه چیزی از توش درمیاد، حتی شاید پایان‌نامه :)

توت فرنگی روی خامه

از یه مادر بشنو: این روزها هرکاری دوست داری بکن. هرکاری که می خواستی در زندگیت بکنی.هر کتابی می خواستی بخونی.هر فیلمی می خواستی ببینی. هر موزه وگالری می خواستی بری.هرکی می خواستی یه زمانی بهش سر بزنی... بچه که بیاد می افتی تو چاه ویل مادری وحسرت می خوری که چرا این کارها رو نکردی...

توت فرنگی روی خامه

از یه مادر بشنو: این روزها هرکاری دوست داری بکن. هرکاری که می خواستی در زندگیت بکنی.هر کتابی می خواستی بخونی.هر فیلمی می خواستی ببینی. هر موزه وگالری می خواستی بری.هرکی می خواستی یه زمانی بهش سر بزنی... بچه که بیاد می افتی تو چاه ویل مادری وحسرت می خوری که چرا این کارها رو نکردی...

مادوتا

عزیزم فیلتر شکن ساکس رو بخر خوب. تو گوگل بنویس سایت های خریدش میآد

تاتا

من صبح تا شب سر کارم باز حوصله ام سر می ره خونه که می رسم. انگار مرد جماعت یک شکلن. بی نظم و عشق کامپیوتر از صبح تا شب سرکار شب تا نیمه شب پشت کامپیوتر ای خداااااا(آیکون کندن مو)

تیرداد

داری سخت میگیریا.من جای تو بودم یه عالمه کار میکردم.از استخر و کلاسهای آمادگی مادر شدن بگییییییییر تا کتاب خوندن و گشتن.

عصرونه

یکبار که لباسها و وسایلی رو که ولو کرده و جمع نکرده بریزی پشت در خونه ، تا صبح که میخواد بره سرکار مجبور بشه اونها رو از کف زمین پشت در جمع کنه بپوشه دفعه بعد مثل اقا اونها رو توی کمد اویزون میکنه [تایید]